SESJA WIZERUNKOWA W WARSZAWIE

Sesja zdjęciowa WArszawa makijaż do sesji wizerunkowej

Sesja wizerunkowa w Warszawie

Poznajcie moją ulubioną, najlepszą makijażystkę pod słońcem – Karolinę Soję-Zielińską

Karolina ma bardzo ogromne doświadczenie w pracy jako makijażystka – szkoliła się pod okiem najlepszych, pracuje przy sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody. Kilka lat temu postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczęła pracę z klientkami indywidualnymi, oferując makijaże okolicznościowe. Karolina postanowiła zainwestować w siebie i zaplanować kolejne kroki swojej kariery. Codziennie buduje swoje portfolio poprzez wrzucanie zdjęć  klientek, którym wykonuje makijaże, ale teraz przyszedł czas na zdjęcia samej autorki pięknych makijaży – tym razem sama Karolina odważyła się stanąć przed obiektywem. Wspólnie staraliśmy się stworzyć wizytówkę Karoliny, pokazać jej styl oraz charakter. Zobaczcie kilka zdjęć z sesji wizerunkowej Karoli oraz makijaż, który podczas sesji wykonała na modelce.

Jeśli chciałabyś bliżej zapoznać się z działalnością Karoliny zajrzyj na jej konto na instagramie:

https://www.instagram.com/karolinasojamakeup/

Bardzo bardzo bardzo polecamy na śluby, większe i mniejsze wyjścia oraz sesje fotograficzne – praca z Karoliną to czysta przyjemność.

To może Cię zainteresować:

Sesja ślubna w Warszawie

Sesja poślubna pod pałacem kultury

Sesja poślubna pod pałacem kultury

Sesja wizerunkowa w Warszawie
W zależności od charakteru sesji oraz indywidualnych oczekiwań co do efektu końcowego cena zdjęć biznesowych oscyluje w granicach od 50 do 150 PLN za zdjęcie. 
Jeżeli podoba Ci się nasza estetyka to napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim pomyśle na sesję. Razem spróbujemy stworzyć coś wyjątkowego!
Komentarze